Engin Yaran Reklam-Matbaa-Tanıtım
Engin Yaran Reklam-Matbaa-Tanıtım

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Engin Yaran Reklam-Matbaa-Tanıtım Engin Yaran Reklam-Matbaa-Tanıtım

Menü

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Grafik Tasarım, Reklam ve Matbaa sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden firmamız, geniş ürün yelpazesiyle müşterilerinin ihtiyaçlarına en kısa sürede ve maksimum kalitede çözümler sunmaktadır. Engin Yaran, müşterilerinin beklentilerini karşılayacak kalitede hizmet vererek, tamamen müşteri memnuniyetinin sağlanmasını başarmayı görev edinmiştir.

Verilen hizmetin kalitesi sayesinde, müşterinin isteklerinin zamanında ve bütçenin dışına çıkmayarak karşılandığını alınan sonuçlardan anlıyoruz.

Kalite; sürekli olarak geliştirdiğimiz firma felsefemizdir. İlkemiz; üretim ve serviste %100 müşteri memnuniyetidir. Amacımız; tedarik ve üretimde kaliteden ödün vermemektir. Firmanın iç ve dış müşterileri ile diyalog ve iletişimi etkin kılmak, bunun müşteri memnuniyetine yansımasını sağlamak.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, gereken yatırımları yapmak ve çalışanların eğitimi ve katılımı ile sürekli gelişmeyi garanti altına almak asla vazgeçemeyeceğimiz kalite politikamızdır.